Obezwładniający uśmiech i świeży oddech – sprawdzone produkty do higieny jamy ustnej

Tego, jak ważny jest piękny uśmiech i świeży oddech, nikomu nie musimy tłumaczyć. Warto jednak zwrócić uwagę, że obok tradycyjnej pasty do zębów, na rynku możemy znaleźć wiele produktów, które pomogą nam zadbać o biel i czystość zębów oraz świeżość oddechu. W sprzedaży dostępne są między innymi skuteczne proszki, paski, nici, a w tak bogatej ofercie nie trudno jest się zagubić. Zachęcamy zatem do zapoznania się z poniższą listą sprawdzonych i wartych polecenia produktów.

Biel i czystość zębów

Gorąca, pachnąca kawa, filiżanka herbaty, czy kieliszek czerwonego wina to przyjemności, które skazują nas na ciągłą walkę o biel zębów. Na szczęście producenci kosmetyków i środków do higieny jamy ustnej przychodzą nam z pomocą, oferując wiele skutecznych patentów. Na uwagę zasługują między innymi produkty sygnowane marką „My White Secret”, w naszym katalogu dostępne w postaci zarówno proszku, jak i pasków. Istnieje również szeroka gama past o właściwościach tak regeneracyjnych, jak i wybielających. Wyróżnić można tu na przykład marki SwissDent oraz EcoDenta. Poza myciem zębów, ważne jest również ich nitkowanie – do tej czynności również polecamy niezawodną serię „My White Secret„.

Świeży oddech

Nic tak nie pomaga w zachowaniu świeżego oddechu, jak  rytuał szczotkowania zębów, najlepiej po każdym posiłku. Na przykładzie produktów marki Curaprox, łatwo można zauważyć, że współczesne szczoteczki mogą być doskonałym połączeniem funkcjonalności, prozdrowotnych rozwiązań i ciekawej estetyki. Producenci prześcigają się także w pomysłach, mających na celu umilić dzieciom tę monotonną czynność, jaką jest mycie zębów, oferując szczoteczki z motywami animowanych postaci. Co powiecie na szczoteczkę ze Świnką Peppą? Według nas to świetny pomysł! Dodatkowym wsparciem w utrzymaniu świeżego oddechu będą także płyny do płukania jamy ustnej. Wśród bogatej gamy produktów wyróżnić warto markę Listerine z wyjątkowo szerokim wyborem smaków.

Co ważne, wszystkie wymienione wyżej produkty dostępne są w naszym sklepie, na dodatek ze specjalnymi rabatami. Zachęcamy więc do zapoznania się z całym katalogiem i wyszukania produktów najlepiej odpowiadających wszystkim Waszym potrzebom. Pamiętajmy także, że inwestycja we własne zdrowie, to inwestycja najrozsądniejsza i przynosząca w perspektywie czasu największe korzyści. Dzięki współczesnym produktom, higiena jamy ustnej jest prosta, przyjemna i wydajna. Postarajmy się zatem ograniczyć liczbę dentystycznych interwencji i sięgnijmy po dobrej jakości, sprawdzone artykuły.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.