Kategoria Dla niego

Obezwładniający uśmiech i świeży oddech – sprawdzone produkty do higieny jamy ustnej

Tego, jak ważny jest piękny uśmiech i świeży oddech, nikomu nie musimy tłumaczyć. Warto jednak zwrócić uwagę, że obok tradycyjnej pasty do zębów, na rynku możemy znaleźć wiele produktów, które pomogą nam zadbać o biel i czystość zębów oraz świeżość oddechu. W sprzedaży dostępne są między innymi skuteczne proszki, paski, nici, a w tak bogatej ofercie nie trudno jest się zagubić. Zachęcamy zatem do zapoznania się z poniższą listą sprawdzonych

Czytaj dalej…

Jak dbać o włosy wiosną?

Wiosna to dobry moment, by otoczyć włosy szczególną troską – zwłaszcza, gdy są one zmęczone i przesuszone po zimie. Jeszcze nie tak dawno nosiliśmy przecież czapki, a większość czasu spędzaliśmy w ogrzewanych pomieszczeniach, które mocno wysuszały skórę i włosy. Wiosna jest też dobrym momentem, by przygotować włosy na odbiór intensywnych promieni słonecznych. Poniżej przedstawiamy więc kilka porad, które pomogą zaplanować i przygotować odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne.

Olejki w kosmetyce – dlaczego są tak ważne?

Przeglądając skład różnego rodzaju kosmetyków, przede wszystkim zaś tych do pielęgnacji włosów oraz do stosowania podczas codziennych kąpieli, zauważyć można, że często zawierają one różnego rodzaju olejki. Jeśli tak jest – to bardzo dobry znak! Oznacza to bowiem, że kupiliśmy preparat, który zapewni nam skuteczną pielęgnację. Dlaczego? Spieszymy z odpowiedzią.

Dlaczego warto kupować perfumy w wersji mini?

Jeśli szczegółowo zapoznaliście się z naszym katalogiem, z pewnością zauważyliście, że oferujemy również perfumy w wersji mini. W niniejszym wpisie wyjaśnimy, dlaczego uważamy ich zakup za dobrą inwestycję i podpowiemy, w jakich sytuacjach okażą się one dobrym rozwiązaniem.

Czym wyróżniają się aromaty orientalno-drzewne?

W dzisiejszym wpisie skupimy się na perfumach orientalno-drzewnych – unikatowych, oryginalnych i zdecydowanie godnych polecenia.

Na czym polega detoksykacja skóry?

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, ile czynników negatywnie wpływa na zdrowie i wygląd naszej skóry.

Wody kolońskie – dla odważnych, pewnych siebie mężczyzn!

Wody kolońskie wcale nie są gorze od wody toaletowej – są po prostu… inne, nieco inne jest też ich zastosowanie. Te pierwsze powinny przede wszystkim zapewniać stu procentową świeżość – zwłaszcza wtedy, gdy zawodzą antyperspiranty. Muszą być więc intensywne, ale co ważne – nigdy nie nachalne.

Pielęgnacja stóp – o tym trzeba pamiętać

Stopy wymagają regularnej i wzmożonej pielęgnacji – wszystko dlatego, że ich skóra ma tendencje do pęknięć, rogowacenia i pojawiania się zgrubień. Szczególną uwagę warto zwrócić także na paznokcie stóp, gdyż ich zaniedbanie prowadzić może do pojawiania się wielu chorób i znacznego dyskomfortu. W dzisiejszym wpisie doradzimy więc, w jaki sposób pielęgnować stopy, aby były one piękne, zdrowe i wypoczęte.

Co jeść, by mieć lśniące, mocne włosy?

Zdrowa, dobrze zbilansowana dieta korzystnie wpływa na kondycję całego organizmu.

  • 1 2 9